Новини 

Шановний Анатолію Володимировичу!

    Колектив Інституту від щирого серця вітає Вас з Ювілеєм. 30 років свого життя Ви віддали роботі, що пов’язана з чорнобильською трагедією. Працювали на Чорнобильській АЕС у гострий період ліквідації наслідків аварії. Згодом доклали зусиль до відновлення роботи енергоблоків, де тривалий час відповідали за радіаційну безпеку персоналу атомної станції. Пізніше пішли в світ науки, де успішно реалізували Ваші ідеї та організаторські здібності.

    65 років – це вік, у якому гармонійно поєднуються глибокий професійний досвід та розуміння життєвих цінностей. Ми впевнені, що ці складові дадуть Вам змогу реалізувати свої найсміливіші творчі плани, не побоюючись того, що вони будуть відірвані від реальності. Ви знаєте життя не з вікон службового кабінету і добре розумієте наші непрості проблеми і наші великі можливості.

    Ми розуміємо, що робота на посаді директора інституту – це випробування. Вона вимагає не тільки знань, досвіду, але й характеру, душевних сил та невичерпного оптимізму. Саме тому, в день вашого народження, ми бажаємо Вам успіхів, взаєморозуміння з колегами та надійних однодумців. Здоров’я Вам та Вашим близьким, сімейного затишку та добробуту.

 

З повагою,

Колектив ІПБ АЕС НАН України

Цей запис також доступний: Russian

Схожі повідомлення