Новини 

Інститут проблем безпеки АЕС отримав технічну допомогу від Брістольського Університету

     За час окупації російськими військами Чорнобильської зони відчуження було знищено унікальні лабораторії (http://www.ispnpp.kiev.ua/pro-naslidky-rashizmu/) Інституту проблем безпеки атомних електростанцій НАН України, що розташовані у місті Чорнобилі.

     Проте, завдяки допомозі колег-науковців з Брістольського Університету (Велика Британія), науковці ІПБ АЕС зможуть частково відновити свої лабораторії. В якості гуманітарної допомоги Брістольський Університет передав для ІПБ АЕС гама-спектрометр, комп’ютери та іншу техніку. Науковці Брістольського Університету одні з перших, хто відгукнувся на звернення Президента НАН України Анатолія Загороднього (http://www.ispnpp.kiev.ua/appeal-nas-ukraine/), щодо відновлення наукової бази інституту. Впродовж всього часу британські колеги розділяють з українськими науковцями їхні втрати та продовжують надавати неоціненну підтримку як для науковців, так і для всього народу України в цей непростий військовий час.

     Від імені усього колективу Інституту проблем безпеки атомних електростанцій НАН України директор інституту академік Анатолій Носовський щиро дякує Брістольському Університету та особисто професору Тому Скотту і доктору Пітеру Мартіну за надану допомогу, завдяки якій стане можливим відновити та продовжити лабораторні дослідження зміни стану паливовмісних матеріалів об’єкта «Укриття».

Цей запис також доступний: English

Схожі повідомлення

Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
#333333
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview
Insert