Новини 

Міжнародна конференція «Атомні можливості для розвитку країни»

     22 листопада у Конгресно-виставковому центрі «Парковий» в м. Києві відбулась міжнародна конференція «Атомні можливості для розвитку країни», організована НАЕК «Енергоатом» та ГО «Українське ядерне товариство» з нагоди 25-річчя НАЕК «Енергоатом».

     В роботі конференції взяли участь міністр енергетики України Герман Галущенко, генеральний директор НАЕК «Енергоатом» Петро Котін, керівники іноземних дипломатичних місій, президент і генеральний директор Westinghouse Патрік Фрагман, експерти галузі, мери міст-супутників АЕС, представники провідних українських та міжнародних ЗМІ.

     Від Інституту проблем безпеки АЕС учасниками конференції були академік НАН України директор інституту Анатолій Носовський та завідувач відділення атомної енергетики ІПБ АЕС Володимир Борисенко.

     На панельних дискусіях підіймалися питання щодо розбудови нових атомних потужностей на основі передових світових досягнень, проблеми декарбонізації та роль атомної енергетики у досягненні енергетичної незалежності України і стабільного зростання вітчизняної економіки.

     Під час конференції для реалізації підписаного у вересні цього року Меморандуму між НАЕК «Енергоатом» та американською компанією Westinghouse т. в. о. президента компанії Петро Котін і генеральний директор Westinghouse Патрік Фрагман підписали угоди, що передбачають реалізацію проектів з будівництва двох нових енергоблоків на Хмельницькій АЕС за технологією АР1000. Церемонія підписання відбулась у присутності голови Міністерства енергетики України Германа Галущенка та Тимчасової Повіреної у Справах США в Україні Крістіни Квін.

Цей запис також доступний: Russian

Схожі повідомлення

Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
#333333
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview
Insert