Україна - КитайНовини 

ІПБ АЕС НАН України відвідала делегація компанії Qingdao Xianchu Energy Development Group Co., Ltd, м. Циндао

Делегація компанії Qingdao Xianchu Energy Development Group Co., Ltd, м. Циндао, Китай    У період з 18 по 27 квітня 2016 року в рамках заходів, присвячених 30- им роковинам аварії на Чорнобильській АЕС, ІПБ АЕС НАН України відвідала делегація компанії Qingdao Xianchu Energy Development Group Co., Ltd, м. Циндао, Китай на чолі з керівником паном Чен Куном.

    Під час візиту в Україну китайські колеги відвідали ІПБ АЕС, ДНІЦ СКАР та ДНТЦ ЯРБ, де зустрілися з керівниками українських організацій та іншими фахівцями і провели переговори щодо взаємного співробітництва. Також в ДНТЦ ЯРБ відбулася зустріч з керівником Держатомрегулювання України паном Сергієм Божко.

 делегація компанії Qingdao Xianchu Energy Development Group Co., Ltd, м. Циндао, Китай    20 квітня члени китайської делегації взяли участь у роботі міжнародної конференції «Атомна енергетика: 30 років після Чорнобиля», яка була організована Національною атомною енергетичною компанією «Енергоатом» за підтримки Асоціації «Український ядерний форум».

    21 квітня була проведена зустріч з першим віце-президентом НАН України академіком Антоном Наумовцем та академіком-секретарем ВФТПЕ Олександром Кириленко, під час якої обговорювалися питання двостороннього співробітництва між нашими країнами і створення спільного китайсько-українського науково-дослідного інституту по зняттю з експлуатації атомних електричних станцій. Академік Науковець висловив свою зацікавленість та підтримав створення цього інституту.

    22 квітня в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» відбувся Міжнародний форум «Уроки Чорнобиля – для ядерної безпеки світу». В якому взяли участь відомі політики, видатні науковці, кращі експерти з ядерної енергетики, екології, радіобіології та радіаційної медицини.

    Відкрив Форум перший віце-президент НАН України, Антон Наумовець. На церемонії відкриття Форуму учасників привітали Президент України (1991 – 1994 рр.) Леонід Кравчук.

    Перед учасниками виступили відомі фахівці в галузі ядерної енергетики, від ІПБ АЕС НАН України зробив доповідь головний науковий співробітник Борис Прістер. Практично всі виступи доносили до аудиторії не тільки важливу і корисну науково-практичну інформацію, іноді нову для більшості слухачів, але й узагальнювали особистий досвід виступаючих, кожен з яких в своїй галузі вніс величезний внесок у подолання наслідків катастрофи на ЧАЕС. У підсумковому документі форуму його учасники висловили впевненість, що міжнародне співробітництво та обмін найкращим досвідом у галузі планування, розташування, спорудження та експлуатації об’єктів ядерної енергетики сприятиме підвищенню їх рівня безпеки. Крім того, вони закликали відповідні відомства та регулюючі органи країн з атомними електростанціями привернути увагу світової спільноти до питання остаточного рішення проблем Чорнобиля, зокрема до реалізації наступного етапу по перетворенню об’єкта «Укриття» в екологічно безпечну систему.

 делегація компанії Qingdao Xianchu Energy Development Group Co., Ltd, м. Циндао, Китай

    26 квітня перебуваючи в місті енергетиків Чорнобильської АЕС Славутичі, делегація взяла участь у Першій міжнародній конференції «Проблеми виведення з експлуатації об’єктів ядерної енергетики та відновлення навколишнього середовища» INUDECO’16 та поклали вінок біля меморіалу Чорнобильської трагедії.

Схожі повідомлення

Залиште коментар