Новини 

Інституту проблем безпеки атомних електростанцій поновлено ліцензію на право провадження діяльності з використання джерел іонізуючого випромінювання

     19 серпня на засіданні ліцензійної комісії Державної інспекції ядерного регулювання України було прийнято рішення щодо відновлення дії ліцензії на право провадження діяльності з використання джерел іонізуючого випромінювання (наказ № 506 від 19.08.2022 р.). Дію ліцензії було зупинено 22.04.2022 р. наказом ДІЯРУ.

     В рамках заходів з відновлення дії ліцензії ІПБ АЕС виконав великий обсяг робіт щодо підтвердження своєї спроможності дотримуватись умов провадження дозвільної діяльності, а також підтвердив відповідність організаційної структури та наявність кваліфікованого персоналу, матеріальних та інших ресурсів вимогам, установленим нормами і правилами з ядерної та радіаційної безпеки в обсязі, необхідному для її здійснення. Для цього було підготовлено велику кількість обґрунтувальних документів та інформації, проведено інвентаризацію джерел іонізуючого випромінювання, виконано радіаційне обстеження лабораторій та приміщень ІПБ АЕС.

Схожі повідомлення

Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
#333333
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview
Insert