Новини 

Науковий семінар та міжнародна конференція у Великобританії

   24–26 липня 2019 р. у м. Гілдфорд, Великобританія, в Університеті Суррея було проведено науковий семінар «Ядерна теорія з перших принципів: від нових ідей до практичного застосування». Семінар був присвячений тематиці «Що буде далі в ядерній теорії ab initio?» Мета семінару полягала у висвітленні більш широкої картини теорії структури ядра та реакцій, а також у вирішенні інших глобальних проблем – починаючи з астрофізики і закінчуючи ядерними технологіями. Близько 25 провідних фахівців у галузі теоретичної ядерної фізики зробили 30-хвилинні доповіді.

   Супутником цього триденного семінару стала 27-ма міжнародна конференція з ядерної фізики INPC 2019, що відбулася з 29 липня по 2 серпня 2019 р. у м. Глазго, Великобританія. Ця конференція проводиться кожні три роки і є найбільшою в світі конференцією з фундаментальної ядерної фізики, яку контролює Міжнародний союз фундаментальної та прикладної фізики (IUPAP). На конференції було представлено найновіші роботи з усього широкого спектру галузей ядерної фізики – від вивчення адронів до найважчих ядер та ролі ядерної фізики у нашому розумінні Всесвіту.

   Від Інституту проблем безпеки АЕС НАН України в науковому семінарі та міжнародній конференції взяли участь завідувач відділу безпеки ядерних установок Т. С. Власенко та науковий співробітник відділу К. В. Черевко. На конференції вони представили два постери:

  • Фрагментація у реакціях лобового зіткнення ядер при середніх енергіях.
  • Розрахунок поправки до поверхневої енергії ядер, зумовлених кривизною поверхні, і вплив цієї поправки на орієнтаційні ефекти в реакціях синтезу.

Цей запис також доступний: English, Russian

Схожі повідомлення

Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
#333333
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview
Insert