Новини 

Конференція за проектом PreADES у Парижі

    12–13 лютого 2020 р. в офісі OECD/NEA, Париж, Франція, відбулася п’ята Конференція за проектом PreADES (Preparatory Study on Analysis of Fuel Debris), на якій було розглянуто результати роботи з підготовки досліджень для аналізу паливовмісних матеріалів у зруйнованих блоках Фукусіма-Даїчі.

Учасники п’ятої Конференції за проектом PreADES. Офіс OECD/NEA. Париж, Франція. 12 лютого 2020 р.

    Цей проект був започаткований Адміністрацією ядерного регулювання Японії (NRA) і Японським Агентством з атомної енергії (JAEA).

    Керівництво проектом здійснює JAEA.

    У конференції взяли участь провідні наукові центри з Японії, США, Канади, Франції, Кореї, Швеції, Швейцарії, Іспанії та України. Учасники Конференції розглянули результати колективних досліджень щодо характеризації паливовмісних матеріалів у зруйнованих блоках Фукусіма-Даїчі.

    Від Інституту проблем безпеки АЕС НАН України в роботі Конференції взяли участь завідувач відділення ядерної та радіаційної безпеки В. О. Краснов та завідувач відділу радіаційної екології М. М. Талерко. З доповіддю «Chоrnobyl NPP Experience in Realization of International Projects Shelter Implementation Plan» на Конференції виступив В. О. Краснов.

Цей запис також доступний: Russian

Схожі повідомлення

Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
#333333
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview
Insert