Рада молодих вчених

   За ініціативі молоді та активної підтримки дирекції Інституту проблем безпеки АЕС НАН України була заснована Рада молодих вчених при відділенні Фізико технічних проблем енергетики НАН України. Рада молодих вчених на умовах добровільного членства об’єднує молодь (віком до 35 років включно), яка займається науковою діяльністю і сприяє розвитку науки в Україні. Раду молодих вчених  очолюють голова – Купріянчук Сергій Володимирович та два заступники Дорошенко Анатолій Олександрович та Васько Ніна Михайлівна. Діяльність молодіжної організації направлена на  захист та реалізацію професійних, інтелектуальних, юридичних, соціально – побутових інтересів і прав молодих співробітників Інституту.

Рада молодих вчених    Загальна кількість молодих вчених на момент створення РМВ склала 34 особи, що становить близько 25 % від загальної кількості працівників. Серед числа молодих вчених 14 молодих вчених працюють над написанням кандидатської дисертації.

   Незважаючи на досить малий термін існування РМВ, молодь інститут приймає активну участь в житті Інституту. Сприяє науково – дослідним роботам пов’язаним з перетворенням об’єкта «Укриття» на екологічну безпечну систему. Також приймає активну участь в у міжнародних, загальноукраїнських, та інших наукових програмах та конференціях.

ЗавантажитиПоложення про раду молодих вчених

 

Цей запис також доступний: Russian