Спеціалізована вчена радаРада молодих вчених 

Рада молодих вчених

    За ініціативи молоді та активної підтримки дирекції Інституту проблем безпеки АЕС НАН України була заснована Рада молодих учених при Відділенні фізико-технічних проблем енергетики НАН України. Рада молодих вчених на умовах добровільного членства об’єднує молодь (віком до 35 років включно), яка займається науковою діяльністю і сприяє розвитку науки в Україні. Раду молодих вчених  очолюють голова – Купріянчук Сергій Володимирович та заступник – Дорошенко Анатолій Олександрович. Діяльність молодіжної організації спрямована на  захист та реалізацію професійних, інтелектуальних, юридичних, соціально-побутових інтересів і прав молодих співробітників Інституту.

Рада молодих вчених

    Загальна кількість молодих учених на момент створення Ради склала 34 особи, що становить близько 25 % від загальної кількості працівників. Серед членів Ради 14 молодих учених працюють над написанням кандидатської дисертації, троє навчається в аспірантурі.

    Незважаючи на досить малий термін існування Ради, молодь ІПБ АЕС бере активну участь у житті Інституту. Вона сприяє виконанню науково-дослідних робіт, пов’язаних із перетворенням об’єкта «Укриття» на екологічну безпечну систему та бере участь у міжнародних, загальноукраїнських та інших наукових програмах та конференціях.

    Серед молодих науковців Інституту є лауреати стипендій для молодих вчених Національної академії наук України та Президента України. Деякі науковці проходять навчання в зарубіжних університетах за програмою STEP (Sandwich Training Educational Programme) та Erasmus.

ЗавантажитиПоложення про Раду молодих вчених

ЗавантажитиНаказ про затвердження Положення Ради молодих вчених

 

ПРОТОКОЛИ ЗАСІДАНЬ

Цей запис також доступний: Russian

Схожі повідомлення

Залиште коментар

Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
#333333
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview
Insert