Дослідницький семінарНовини 

Наукова дискусія співробітників ІПБ АЕС НАН України та IRSN

      22 квітня 2022 року відбулася відео конференція, в якій взяли участь представники Інституту проблем безпеки атомних електростанцій (ІПБ АЕС) НАН України та Інституту радіаційного захисту та ядерної безпеки (IRSN, Франція). На зустрічі були присутні: від IRSN – Sophie Pignet (керівник відділу критичності та ядерної безпеки), Matthieu Duluc (керівник відділу оцінки ризиків критичності та аварій); від ІПБ АЕС – Роман Годун (зав. відділу ядерної та радіаційної безпеки), Максим Савельєв (старший науковий співробітник), Олена Паренюк (старший науковий співробітник), Євгеній Висотський (старший науковий співробітник) та Костянтин Сущенко (молодший науковий співробітник).

      Учасники зустрічі заслухали доповідь представників ІПБ АЕС щодо оцінок ядерної безпеки скупчення паливовмісних матеріалів у приміщенні 305/2 об’єкта «Укриття», а також щодо особливостей моделювання цього об’єкта. По результатам обговорення наукової проблеми було прийнято рішення щодо пошуку варіантів співпраці та інтенсифікації робіт у цьому напрямку, а також стосовно обміну знаннями та ресурсами і можливості стажування молодих вчених ІПБ АЕС в IRSN.

Презентація інституту IRSN:

https://www.youtube.com/watch?v=BJX9rCNQd38

      Ми особливо вдячні нашим іноземним колегам за слова підтримки та озвучене бажання допомогти нашому інституту в цей скрутний час.

Фото співробітників IRSN

Схожі повідомлення

Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
#333333
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview
Insert