Новини 

На суботник – із завзяттям!

    12 квітня колектив Інституту провів традиційне весняне прибирання території, прилеглої до головного офісу по вул. Лисогірська, 12 у Києві. В народі таке дійство називають «суботником». До суспільно корисної праці долучилось чимало співробітників. Не зважаючи на прохолодну погоду з ентузіазмом, гарним настроєм та бойовим духом, розібравши необхідний інвентар, кандидати і доктори наук, вчені і дослідники заходились впорядковувати територію.

    Роботи було зроблено дуже багато – зібрали сміття, прибрали торішнє листя, обрізали кущі та дерева, розчистили територію від гілок, підсіяли газон, відремонтували сходи, попідмітали доріжки, провели санітарну чистку насаджень, навозили каміння та встановили бровки.

    Закінчивши роботи по благоустрою території, з приємною втомою та з гордістю за проведену на благо Інституту роботу, усі розійшлись по своїх кабінетах працювати.

    Дякуємо усім небайдужим співробітникам, які взяли участь у суботнику та привели в належний стан територію. Попрацювали із завзяттям і результат того вартий.

Цей запис також доступний: English, Russian

Схожі повідомлення