Круглий стілНовини 

Тематичний Круглий стіл Чорнобильської асоціації народних депутатів України

    13 грудня у залі засідань адміністративного будинку Верховної Ради України відбувся тематичний Круглий стіл Правління Чорнобильської асоціації народних депутатів України, присвячений Дню вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, який відзначається в Україні 14 грудня.
    У заході, присвяченому цьому пам’ятному дню, взяли участь народні депутати Верховної Ради України 1–8-го скликань, які безпосередньо брали участь у ліквідації наслідків аварії, фахівці у сфері ядерної енергетики, ліквідатори від громадських чорнобильських організацій, представники міністерств та відомств України, органів державної виконавчої влади, науковці.
    Засідання розпочалось із вшанування пам’яті ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, які пішли з життя, хвилиною мовчання.

Хвилина мовчання

 

Носовський А. В.

  Від Інституту проблем безпеки НАН України у Круглому столі взяв участь директор Анатолій Носовський. У своїй промові він підняв питання громадянської думки про ставлення суспільства до ядерної енергетики, в якій зазначив, що одним із важливих аспектів негативного ставлення громадськості до ядерної енергетики є неаргументовані та неправдиві публікації у засобах масової інформації, що більш за все нагнітають необґрунтований страх у населення. Та запросив шановне зібрання публікувати у ЗМІ тільки правдиву інформацію, що стосується ядерної енергетики. Показуючи суспільству, як проходять процеси подолання проблем Чорнобиля і підвищення рівня безпеки АЕС, демонструючи поліпшення роботи ядерних установок можна значно зміцнити позиції для подальшого розвитку ядерної енергетичної галузі в Україні.

    У другій частині свого виступу Анатолій Носовський звернув увагу членів зібрання на існуючу в ІПБ АЕС проблему, що конче потребує вирішення. Мова йде про захоплення частини території Інституту групою невідомих осіб, які майже рік незаконно утримують територію та майно, що належить до сфери управління Національної академії наук України, а силові відомства України нічого не роблять для її повернення до державної власності. Ця інформація зацікавила народного депутата України Анатолія Матвієнко, якій запросив направити на його ім’я відповідне звернення для вирішення цього питання.

Тематичний круглий стіл

Цей запис також доступний: English, Russian

Схожі повідомлення

Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
#333333
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview
Insert