Новини 

Науковці провели радіаційне обстеження майданчика будівництва ЦСВЯП

     Співробітниками ІПБ АЕС систематично проводяться роботи з оцінки радіоекологічної ситуації на майданчику будівництва Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива (ЦСВЯП). Діяльність здійснюється в рамках договору з науково-технічного супроводу під час будівництва та введення в експлуатацію ЦСВЯП. Відповідно до плану досліджень 9 липня 2019 р. було проведено радіаційні обстеження території будівельного майданчика.

     Обстеження проводились як на ділянках, де здійснюється будівництво споруд ЦСВЯП, так і на території майданчика ЦСВЯП. Проведено оцінку рівнів потужності експозиційної дози в місцях виконання робіт персоналом Підрядника.

     Фахівцями ІПБ АЕС визначені реперні точки, в яких буде постійно проводитися моніторинг радіаційної ситуації на будмайданчику. Також в межах будмайданчика ЦСВЯП було відібрано зразки ґрунтів для визначення питомої активності радіонуклідів. Отримані дані дадуть можливість оцінити ефективність заходів дезактивації території під час підготовки майданчика для будівництва ЦСВЯП та оцінити реальні радіаційні умови на майданчику.

Цей запис також доступний: English, Russian

Схожі повідомлення