Новини 

Участь у IV міжнародному молодіжному форумі Українського ядерного товариства

    Молодіжна секція Українського ядерного товариства спільно з Національним університетом «Острозька Академія» з нагоди 25-річчя УкрЯТ з 14 по 17 червня 2018 р. провела IV Міжнародний молодіжний форум.

    У форумі взяли участь представники молоді підприємств атомної енергетики і промисловості, науки та освіти не тільки України, а й інших держав.

    Від Інституту проблем безпеки АЕС НАН України в роботі форуму взяли участь: голова Ради молодих вчених Інституту м. н. с. відділу зняття з експлуатації АЕС С. В. Купріянчук та м. н. с. відділу ядерної безпеки С. М. Стадник. Купріянчук С. В. представив на форумі доповідь про діяльність Інституту.

    Впродовж роботи форуму було організовано відвідання основних виробничих підрозділів ВП «Хмельницька АЕС», зустріч з керівництвом атомної станції, проведено засідання Молодіжної секції УкрЯТ, презентовано молодіжний рух WANO (Всесвітньої організації експлуатуючих організацій АЕС). Також були проведені творчі заходи до 25-річчя УкрЯТ та відвідання музею Національного університету «Острозька Академія».

    Під час зустрічі з керівництвом та молодими спеціалістами ВП «Хмельницька АЕС» обговорювались питання обміну досвідом експлуатації АЕС та перспективи залучення молоді до роботи в ядерно-енергетичному секторі України.

    Колектив молодих вчених ІПБ АЕС дякує Голові Молодіжної секції УкрЯТ Олександру Хомичу за організацію форуму, який допоміг молодій спільноті більш глибоко зрозуміти напрями розвитку ядерного-енергетичного сектору, познайомитись зі спеціалістами-однодумцями та поліпшити рівень фахових знань.

Цей запис також доступний: English, Russian

Схожі повідомлення

Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
#333333
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview
Insert