Новини 

Міжнародна конференція «Український ядерний форум-2019: ядерна енергетика – стан та тенденції розвитку»

   3–4 липня 2019 р. в готелі «Прем’єр Палас» у м. Києві відбулася Міжнародна конференція «УКРАЇНСЬКИЙ ЯДЕРНИЙ ФОРУМ-2019: ядерна енергетика – стан та тенденції розвитку» з нагоди 10-річчя створення Асоціації «Український ядерний форум». Організаторами заходу виступили Асоціація «Український ядерний форум» та Громадська організація «Українське ядерне товариство».

На конференції обговорювались питання:

  • поточного стану, проблем та перспектив подальшого розвитку ядерної енергетики в світі та в Україні з урахуванням вимог низьковуглецевого розвитку для подолання проблем зміни клімату;
  • сучасних тенденцій у розробці нових типів ядерних реакторів та проблем будівництва нових енергоблоків;
  • сучасного стану ядерної енергетики України та створення інфраструктури поводження з радіоактивними відходами та відпрацьованим ядерним паливом, перспектив розвитку елементів власного паливного циклу.

    У роботі конференції взяли участь керівники підприємств ядерно-енергетичної галузі України, наукових інститутів, представники Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, Міністерства екології та природних ресурсів України, Держатомрегулювання України, МАГАТЕ, Форатома (FORATOM), ВАО АЕС (WANO), Всесвітньої ядерної асоціації (WNA), НАЕК «Енергоатом», закордонних компаній – партнерів Енергоатома, серед яких Westinghouse Electric, Holtec International, UJV Řež a. s., Urenco, Fortum та інші.

Президент НАЕК «Енергоатом» Юрій Недашковський

    Відкрив конференцію президент Асоціації «Український ядерний форум», президент НАЕК «Енергоатом» Юрій Недашковський, який відзначив великий обсяг робіт, які необхідно виконати в рамках реалізації Енергетичної стратегії України на період до 2035 року. З вітальними промовами до учасників конференції звернулися заступник міністра енергетики та вугільної промисловості України Юлія Підкоморна та голова секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Михайло Борисюк.

    Від Інституту проблем безпеки атомних електростанцій НАН України в роботі конференції взяли участь директор інституту Анатолій Носовський та завідувач відділення атомної енергетики Володимир Борисенко.

Цей запис також доступний: English, Russian

Схожі повідомлення

Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
#333333
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview
Insert