Загальні збори членів Українського Ядерного Товариства

8 грудня 2016 року відбулися загальні збори членів Українського Ядерного Товариства. На засіданні розглядалися питання діяльності УкрЯТ. Президент Укрят Григорій Муляр доповів про результати роботи Правління в період 2015-2016 рр., голова ревізійної комісії Захаров В.Г. звітував про результати фінансової діяльності УкрЯТ за 2015-2016рр., виконавчий секретар Данило Лавренов виступив з доповіддю про проект бюджету УкрЯТ на 2017-2018 рр. та про внесення змін до Статуту громадської організації «Українське ядерне товариство».

члени Українського Ядерного Товариства

 

Збори прийняли до відома інформацію про результати роботи та зробили наступні висновки: фінансово-господарська діяльність УкрЯТ велась на підставі затверджених зборами членів та правління УкрЯТ кошторисів витрат організації на 2015 і 2016 рр.; в цілому фактичні витрати в звітному періоді не перевищували встановлених кошторисом і оформлювалися з дотриманням вимог законодавчих та нормативних актів України, рішень органів управління; затвердили нову редакцію Статуту громадської організації «Українське ядерне товариство» в цілому; надали право президенту УкрЯТ і виконавчому секретарю підписати нову редакцію Статуту громадської організації «Українське ядерне товариство»; делегували повноваження виконавчому секретарю УкрЯТ Лавренову Д.А. для проведення реєстрації нової редакції Статуту громадської організації «Українське ядерне товариство», а також представляти інтереси УкрЯТ в органах юстиції.

Від ІПБ АЕС НАН України прийняли участь директор Носовський Анатолій та провідні інженери Кудін Євгенія, Гавловська Любов.

Схожі повідомлення

Залиште коментар