У Києві відзначили кращих науковців столиці, серед яких співробітник ІПБ АЕС НАН України
У Київській міській державній адміністрації нагородили представників наукової спільноти столиці. Серед нагороджених є як досвідчені вчені, так і молоді дослідники, які представляють академічні й галузеві інститути та науково-виробничі підприємства міста. У нагородженні взяли участь заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олег Куявський, президент Національної академії наук України, академік Анатолій Загородній, віцепрезидент Українського союзу промисловців і підприємців Сергій Тихонов, директор Департаменту промисловості та розвитку підприємництва Володимир Костіков. «Сьогодні кожен науковий здобуток працює на майбутнє нашої держави. Особливої поваги заслуговують розробки, спрямовані на…
Читати далі