Спеціалізована вчена радаБез категории Рада молодих вчених 

Рада молодих вчених

    За ініціативи молоді та активної підтримки дирекції Інституту проблем безпеки АЕС НАН України була заснована Рада молодих учених при Відділенні фізико-технічних проблем енергетики НАН України. Рада молодих вчених на умовах добровільного членства об’єднує молодь (віком до 35 років включно), яка займається науковою діяльністю і сприяє розвитку науки в Україні. Раду молодих вчених  очолюють голова – Купріянчук Сергій Володимирович та заступник – Дорошенко Анатолій Олександрович. Діяльність молодіжної організації спрямована на  захист та реалізацію професійних, інтелектуальних, юридичних, соціально-побутових інтересів і прав молодих співробітників Інституту.

Рада молодих вчених

    Загальна кількість молодих учених на момент створення Ради склала 34 особи, що становить близько 25 % від загальної кількості працівників. На сьогодні загальна кількість членів ради становить 18 осіб. Серед членів Ради 9 молодих учених працюють над написанням кандидатської дисертації, троє навчається в аспірантурі.

    Незважаючи на досить малий термін існування Ради, молодь ІПБ АЕС бере активну участь у житті Інституту. Вона сприяє виконанню науково-дослідних робіт, пов’язаних із перетворенням об’єкта «Укриття» на екологічну безпечну систему та бере участь у міжнародних, загальноукраїнських та інших наукових програмах та конференціях.

    Серед молодих науковців Інституту є лауреати стипендій для молодих вчених Національної академії наук України та Президента України. Деякі науковці проходять навчання в зарубіжних університетах за програмою STEP (Sandwich Training Educational Programme) та Erasmus.

ЗавантажитиПоложення про Раду молодих вчених

ЗавантажитиНаказ про затвердження Положення Ради молодих вчених

ПРОТОКОЛИ ЗАСІДАНЬ

Схожі повідомлення

Залиште коментар

Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
#333333
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview
Insert