Участь у науково-практичній конференції молодих вчених і студентів
17 квітня 2026 року відбулось відкриття щорічної ХХIIІ міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених і студентів «Сучасні проблеми наукового забезпечення енергетики: безпека, стійкість, ІТ та екологічний моніторинг (до 40-річчя Чорнобильської катастрофи)», яка проходила в бібліотеці Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського». Роботу конференції відкрив ректор університету професор Анатолій Мельниченко, який у своїй промові привітав учасників конференції, підкресливши особливу символічність її проведення у рік 40-х роковин Чорнобильської катастрофи. Він наголосив на винятковій ролі науки та освіти у забезпеченні безпеки енергетики, розвитку стійких технологій та формуванні…
Читати далі