Засідання науково-аналітичної секції Українського ядерного товариства
9 квітня 2025 року відбулося чергове засідання науково-аналітичної секції громадської організації «Українське ядерне товариство» (УкрЯТ). Ключові теми засідання — міжнародна співпраця, освіта та безпека. У заході взяли участь фахівці провідних підприємств і наукових установ атомної галузі України, зокрема: Інституту проблем безпеки атомних електростанцій (ІПБ АЕС) НАН України, ННЦ «Харківський фізико-технічний інститут», АТ «НАЕК «Енергоатом», Інституту ядерних досліджень НАН України, НУ «Одеська політехніка», Державного науково-технічного центру з ядерної та радіаційної безпеки, «Хмельницької АЕС», Національної академії внутрішніх справ, Вінницького національного технічного університету, групи компаній ES Group, ТОВ…
Читати далі