Новини 

Участь учених ІПБ АЕС НАН України у 10-й міжнародній конференції з екологічного проектування і застосування

   З 25 по 28 червня 2019 р. у м. Празі, Чехія, відбулася 10-а Міжнародна конференція з екологічного проектування і застосування (ICEEA 2019), що є форумом для презентації нових досягнень і результатів досліджень у сфері теоретичної, експериментальної та прикладної екологічної інженерії. Організаторами конференції виступили Товариство хімічної, біологічної та екологічної інженерії (HKCBEES) та Чеський технічний університет у м. Празі.

У конференції взяли участь провідні дослідники, інженери і вчені більш ніж з 10 країн світу. Теми доповідей охоплювали такі напрямки:

  • моніторинг та аналіз забруднювачів навколишнього середовища;
  • забруднення повітря і контроль джерел викидів;
  • геофізика;
  • фізика атмосфери;
  • глобальна зміна навколишнього середовища і управління екосистемами, та ін.

   Від Інституту проблем безпеки АЕС НАН України в конференції взяли участь завідувач сектором спектрометричного аналізу канд. техн. наук Олександр Калиновський і завідувач відділу радіаційного моніторингу канд. хім. наук Валерій Хан. Від колективу співавторів А. К. Калиновський, В. А. Краснов, В. Є.-І. Хан була представлена доповідь «Моніторинг радіоактивних аерозолів чорнобильського генезису в приземному шарі повітря поблизу об’єкта “Укриття”».

   Участь у конференції була надзвичайно пізнавальною та корисною в плані обміну досвідом та презентації результатів власних досліджень та напрацювань.

This post is also available in: English

Схожі повідомлення

Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
#333333
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview
Insert