Новини 

Участь у роботі європейського тижня з радіаційного захисту ERPW 2022

     Науковці Інституту проблем безпеки АЕС НАН України взяли участь у роботі Європейського тижня з радіаційного захисту ERPW 2022, який відбувся з 9 по 15 жовтня 2022 року в місті Ешторіл, Португалія.

     Європейський тиждень радіаційного захисту – це велике щорічне зібрання експертів для розгляду актуальних тем та міждисциплінарних питань у сфері радіаційного захисту, біологічної дозиметрії, готовності та реагування в аварійних ситуаціях, медичного та професійного моніторингу радіаційного опромінення.

     Інтеграція України в Європейські дослідницькі платформи, гармонізація міжнародних стандартів радіаційної безпеки дозволяє укріплювати професійні зв’язки між науково-дослідними інститутами різних країн, обмінюватися досвідом у сфері ядерної та радіаційної безпеки, створювати нові наукові програми досліджень.

     Наукова програма заходу передбачала сесії ERPW 2022, кілька семінарів (EURADOS, NERIS, ICRP, EURAMED тощо), спеціальні сесії, навчальні лекції та інші супутні робочі зустрічі.

     Доповідь щодо сучасного стану та досліджень всередині Нового безпечного конфайнмента, а також підготовлена спеціальна сесія про Україну, представлені старшою науковою співробітницею ІПБ АЕС НАН України Оленою Паренюк, викликали велику зацікавленість і пропозиції щодо пілотних досліджень в області нових підходів до радіаційної безпеки для відповідей на виклики, пов’язані з ядерним тероризмом. За результатами конференції ІПБ АЕС запросили до участі в діючому проєкті Pianoforte. 

Схожі повідомлення

Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
#333333
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview
Insert