Україна - КитайНовини 

ІПБ АЕС НАН України відвідала делегація компанії Qingdao Xianchu Energy Development Group Co., Ltd, м. Циндао

Делегація компанії Qingdao Xianchu Energy Development Group Co., Ltd, м. Циндао, Китай    У період з 18 по 27 квітня 2016 року в рамках заходів, присвячених 30- им роковинам аварії на Чорнобильській АЕС, ІПБ АЕС НАН України відвідала делегація компанії Qingdao Xianchu Energy Development Group Co., Ltd, м. Циндао, Китай на чолі з керівником паном Чен Куном.

    Під час візиту в Україну китайські колеги відвідали ІПБ АЕС, ДНІЦ СКАР та ДНТЦ ЯРБ, де зустрілися з керівниками українських організацій та іншими фахівцями і провели переговори щодо взаємного співробітництва. Також в ДНТЦ ЯРБ відбулася зустріч з керівником Держатомрегулювання України паном Сергієм Божко.

 делегація компанії Qingdao Xianchu Energy Development Group Co., Ltd, м. Циндао, Китай    20 квітня члени китайської делегації взяли участь у роботі міжнародної конференції «Атомна енергетика: 30 років після Чорнобиля», яка була організована Національною атомною енергетичною компанією «Енергоатом» за підтримки Асоціації «Український ядерний форум».

    21 квітня була проведена зустріч з першим віце-президентом НАН України академіком Антоном Наумовцем та академіком-секретарем ВФТПЕ Олександром Кириленко, під час якої обговорювалися питання двостороннього співробітництва між нашими країнами і створення спільного китайсько-українського науково-дослідного інституту по зняттю з експлуатації атомних електричних станцій. Академік Науковець висловив свою зацікавленість та підтримав створення цього інституту.

    22 квітня в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» відбувся Міжнародний форум «Уроки Чорнобиля – для ядерної безпеки світу». В якому взяли участь відомі політики, видатні науковці, кращі експерти з ядерної енергетики, екології, радіобіології та радіаційної медицини.

    Відкрив Форум перший віце-президент НАН України, Антон Наумовець. На церемонії відкриття Форуму учасників привітали Президент України (1991 – 1994 рр.) Леонід Кравчук.

    Перед учасниками виступили відомі фахівці в галузі ядерної енергетики, від ІПБ АЕС НАН України зробив доповідь головний науковий співробітник Борис Прістер. Практично всі виступи доносили до аудиторії не тільки важливу і корисну науково-практичну інформацію, іноді нову для більшості слухачів, але й узагальнювали особистий досвід виступаючих, кожен з яких в своїй галузі вніс величезний внесок у подолання наслідків катастрофи на ЧАЕС. У підсумковому документі форуму його учасники висловили впевненість, що міжнародне співробітництво та обмін найкращим досвідом у галузі планування, розташування, спорудження та експлуатації об’єктів ядерної енергетики сприятиме підвищенню їх рівня безпеки. Крім того, вони закликали відповідні відомства та регулюючі органи країн з атомними електростанціями привернути увагу світової спільноти до питання остаточного рішення проблем Чорнобиля, зокрема до реалізації наступного етапу по перетворенню об’єкта «Укриття» в екологічно безпечну систему.

 делегація компанії Qingdao Xianchu Energy Development Group Co., Ltd, м. Циндао, Китай

    26 квітня перебуваючи в місті енергетиків Чорнобильської АЕС Славутичі, делегація взяла участь у Першій міжнародній конференції «Проблеми виведення з експлуатації об’єктів ядерної енергетики та відновлення навколишнього середовища» INUDECO’16 та поклали вінок біля меморіалу Чорнобильської трагедії.

Схожі повідомлення

Залиште коментар

Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
#333333
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview
Insert