Новини 

Конференція трудового колективу ІПБ АЕС 

    3 липня 2018 р. у м. Чорнобиль відбулася конференція трудового колективу Інституту проблем безпеки АЕС НАН України. З інформацією про виконання Колективного договору у 2016–2017 рр. виступили від адміністрації інституту – заступник директора з наукової роботи Щербін В. М. та від профкому – заступник голови профкому Кудлай В. Г.

  У доповідях відзначено, що обидві сторони докладали зусиль для виконання Колективного договору. Протягом дії договору профком і адміністрація звітували про хід його виконання, вносили необхідні доповнення і зміни, ухвалювали сумісні рішення та додаткові угоди.

    Наявність Колективного договору сприяла підвищенню ефективності праці, зміцненню трудової дисципліни, підвищенню соціальної захищеності співробітників ІПБ АЕС. Колективний договір виконаний як з боку адміністрації, так і з боку трудового колективу.

    Про зміни у новій редакції Колективного договору за дорученням комісії з редагування його проекту доповів Голова профспілкової організації ІПБ АЕС Одінцов О. О.

    На конференції було вирішено:

  1. Вважати Колективний договір на 2016–2017 рр. виконаним.
  2. Адміністрації та Профкому спрямувати зусилля на виконання всіх взятих зобов’язань.
  3. Ухвалити колективний договір на 2018 – 2019 рр. з доповненнями і змінами, внесеними комісією з редагування проекту Колективного договору.
  4. Доручити голові профкому ІПБ АЕС Одінцову О. О. підписати ухвалений договір від імені трудового колективу інституту.
  5. Обрати новий склад комісії з контролю за виконанням Колективного договору та оновлений склад комісії з охорони праці.

    З інформацією про роботу ІПБ АЕС у 2018 р. виступив директор інституту, чл.-кор. НАН України  А. В. Носовський.

Схожі повідомлення

Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
#333333
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview
Insert