Участь ІПБ АЕС у відкритому семінарі кафедри АЕС Національного університету «Одеська політехніка»
На відкритому семінарі кафедри АЕС Національного університету «Одеська політехніка» (НУ «Одеська політехніка») в. о. ученого секретаря, завідувач лабораторії, д-р техн. наук, с. д. Інституту проблем безпеки АЕС НАН України (ІПБ АЕС) Костянтин Сімейко виступив з доповіддю «Розробка методики та обладнання для визначення складу скидного газу при спалюванні опроміненого графіту ядерних установок». Доповідь викликала жваву дискусію, у ході якої було зроблено слушні зауваження та пропозиції щодо подальшого поводження з опроміненим графітом ядерних установок. Також у рамках семінару представники ІПБ АЕС та НУ «Одеська політехніка» обговорили можливу співпрацю в міжнародних проєктах, зокрема подання спільної заявки на участь у дослідницькій та навчальній програмі Euratom в межах програми HorizonEurope, яка охоплює ядерні дослідження та інновації.
Від імені директора ІПБ АЕС, академіка НАН України, д-ра техн. наук., проф. Анатолія Носовського Костянтин Сімейко привітав кафедру атомних електростанцій з 60-ю річницею її заснування.

