Новини 

Проведення зборів членів Громадської Організації «Українське ядерне товариство» у відокремлених підрозділах

    Згідно з рішенням Правління Громадської організації «Українське ядерне товариство» (протокол № 114 від 27.12.2018 р.) відокремленим підрозділам товариства, що були створені в 2017 р., було рекомендовано провести в березні-квітні 2019 р. загальні збори (конференції) її членів. На зборах пропонувалося обговорити звіт про роботу за минулий період, обрати новий склад керівних органів (керівника відокремленого підрозділу та його заступника), а також делегатів на ІІ Конференцію ГО «УкрЯТ», яка відбудеться 30 травня 2019 р. у Києві, згідно з затвердженою нормою представництва.

    На підставі інформації керівників відокремлених підрозділів ГО «УкрЯТ» Демидюка В. А. (Хмельницька АЕС) та Михайлова О. В. (ІПБ АЕС НАН України) про актуальні питання діяльності Правлінням ГО «УкрЯТ» було прийнято рішення (протокол № 115 від 22.03.2019 р.) запропонувати керівникам відокремлених підрозділів проводити загальні збори по виробничим дільницям, змінам тощо у разі, коли особливості діяльності підприємства чи установи не дозволяють зібрати усіх її членів одночасно.

     Відповідно до вищезазначених рішень Правління ГО «УкрЯТ» для вирішення актуальних питань діяльності ІПБ АЕС як відокремленого підрозділу ГО «УкрЯТ» збори її членів було проведено окремо у Києві (25.03.2019 р.) та Чорнобилі (03.04.2019 р.). Загалом у зборах взяли участь 49 із 62 членів ВП, які є за обліком станом на 03.04.2019 р. За результатами голосування були переобрані голова ВП Михайлов Олександр Вікторович та заступник голови ВП Деренговський Валерій Володимирович. Для участі у роботі ІІ Конференції ГО «УкрЯТ» рішенням зборів було затверджено список делегатів у складі: Михайлов Олександр Вікторович, Жиганюк Ігор Вікторович, Садовников Андрій Сергійович. На випадок неможливості обраними делегатами представляти інтереси ВП на ІІ Конференції ГО «УкрЯТ» було затверджено кандидатів у делегати: Власенко Тетяна Станіславівна та Дорошенко Анатолій Олександрович.

Схожі повідомлення

Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
#333333
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview
Insert