Новини 

Семінар “Школа управління ядерними знаннями”

З 5 по 9 вересня Андрій Олександрович Сізов, завідувач відділом зняття з експлуатації ІПБ АЕС НАН України, брав участь у семінарі «Школа управління ядерними знаннями (УЯЗ)», який проводився в Міжнародному центрі теоретичної фізики у м. Трієсті, Італія, спільно з Міжнародним агентством з атомної енергії.

Сізов А. О.У березні–квітні 2016 р. А. О. Сізов проходив дистанційне навчання в МАГАТЕ за програмою «Управління ядерними знаннями» та за результатами складання іспиту отримав грант, що покриває усі витрати на участь у семінарі.

Школа управління ядерними знаннями проводиться з 2004 р. і була організована спільно з Міжнародним центром теоретичної фізики імені Абдус Салама (ICTP) та Міжнародним агентством з атомної енергії (МАГАТЕ). Школа являє собою сертифікований курс з метою надання фахової освіти і підготовки з питань розробки та реалізації програм управління знаннями в галузі ядерної науки і техніки. У школі були представлені методології та методики використання на практиці різних аспектів УЯЗ, а саме: процеси та інструменти; проблеми та вигоди; вплив культури; використання людських ресурсів, інформаційних технологій для збереження і спільного використання знань тощо. Навчання доповнюється реальними прикладами з життя, кращими практиками та уроками, вилученими з програм УЯЗ в різних типах ядерних організацій. Мета школи полягає в тому, щоб надати її учасникам можливість застосувати теорію і знання безпосередньо на своєму робочому місці.

Основними темами школи є:

  • Ядерні знання і основи управління знаннями.
  • Розробка політики та стратегій у галузі управління ядерними знаннями.
  • Управління ядерними інформаційними ресурсами.
  • Розвиток людських ресурсів, ризик втрати і передачі знань.
  • Практичний посібник і передовий досвід з УЯЗ.

    Після закінчення семінару А. О. Сізов отримав сертифікат МАГАТЕ.

 

Схожі повідомлення

Залиште коментар

Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
#333333
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview
Insert