Новини 

Урядова нарада щодо заходів, пов’язаних з 35-ми роковинами аварії на Чорнобильській АЕС

     Директор ІПБ АЕС Носовський А. В. взяв участь у роботі урядової наради, яка відбулася 2 лютого 2021 р. в рамках роботи організаційного комітету з підготовки та проведення у 2021 році заходів, пов’язаних з 35-ми роковинами Чорнобильської катастрофи. Нарада проходила в режимі онлайн під головуванням прем’єр-міністра України Шмигаля Д. А. Впродовж засідання було обговорено план заходів, які планується реалізувати на території України впродовж квітня 2021 року, у тому числі і в Чорнобильській зоні відчуження.

     На нараді також обговорювались культурно-мистецькі, наукові та освітні акції, що планується провести для вшанування пам’яті тих, хто врятував світ від екологічної катастрофи світового масштабу у далекому 1986 році.

     До 35-річчя аварії на Чорнобильській АЕС НАН України та Інститут проблем безпеки АЕС планують підготовити та видати друком науково-популярну книгу про стан, історію спорудження об’єкта «Укриття» та майбутні роботи щодо його перетворення на екологічно-безпечну систему в складі Нового безпечного конфайнмента. Крім того, ІПБ АЕС є одним з організаторів VI Міжнародної конференції «Проблеми зняття з експлуатації об’єктів ядерної енергетики та відновлення навколишнього середовища» INUDECO 2021, яка цьогоріч відбудеться 27–29 квітня.

     Зареєструватись для участі у конференції INUDECO 2021 можна за посиланням: https://forms.gle/.

     З Планом заходів, пов’язаних з 35-ми роковинами Чорнобильської катастрофи, можна ознайомитись за посиланням: http://www.chernobyl.kh.ua/.

Схожі повідомлення

Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
#333333
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview
Insert