Візит в ЯпоніюНовини 

Участь в роботі міжнародного форуму

    На запрошення Агенції з атомної енергії Японії (JAEA) у рамках виконання спільного Меморандуму про науково-технічне співробітництво фахівці ІПБ АЕС НАН України взяли участь у роботі міжнародного форуму «The 2 nd International Forum on the Decommissioning of the Fukushima Daiichi Nuclear Power Station», який проходив з 3 липня по 11 липня 2017 року в Префектурі Фукусіма, в містах Хіроно та Івакі. Цей міжнародний науковий форум був присвячений проблемам виведення аварійних блоків АЕС Фукусіма Даічі з експлуатації, поводження з радіоактивними відходами та забрудненими територіями.

Зала засідань Форуму в м. Хироно

    Організатором Форуму стала японська компанія NDF (Nuclear Damage Compensation and Decommissioning Facilitation Corporation). Окрім наукових співробітників японських організацій у роботі форуму взяли участь представники США, Англії, Франції, Німеччини. Відкрив Форум Президент NDF Hajimu Yamana.

Зала засідань Форуму в м. Івакі

     Від України на конференції виступив завідувач Відділення ядерної та радіаційної безпеки ІПБ АЕС НАН України Віктор Краснов, якій представив дві доповіді в Івакі та Токіо про досвід робіт на об’єкті «Укриття» та проект НАТО № 984906 «Наука заради миру та безпеки».Зустрічі з JAEA/CLADS в Токіо

    Для міжнародної делегації було проведено екскурсію на АЕС Фукусіма Даічі, ознайомлення зі станом зруйнованих блоків та робіт, які проводить оператор ТЕПКО щодо приведення АЕС у безпечний стан.
Досягнуто домовленість щодо подальшого співробітництва з JAEA/CLADS (Collaborative Laboratory for Advanced Decommissioning Sciences).

Схожі повідомлення

Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
#333333
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview
Insert