Новини 

Загальні збори Національної академії наук України

     24–27 травня відбулись сесії Загальних зборів Національної академії наук України та Загальних зборів відділень НАН України, які були проведені з дотриманням обмежувальних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19.

     24 травня на Загальних зборах Відділення фізико-технічних проблем енергетики (ВФТПЕ) обговорювались підсумки наукової діяльності установ відділення у 2020 році та перспективи розвитку досліджень і розробок за відповідними напрямами. Анатолій Носовський, директор Інституту проблем безпеки атомних електростанцій (ІПБ АЕС) НАН України, взяв участь у обговоренні доповіді, яку зробив Олександр Кириленко, академік-секретар ВФТПЕ НАН України. Анатолій Носовський у своєму виступі розповів про найважливіші науково-практичні результати діяльності ІПБ АЕС. Також у цей день на зборах відбулись вибори кандидатів у дійсні члени (академіки), члени-кореспонденти НАН України та висунення кандидатів в іноземні члени НАН України.

     26 травня відбулась сесія Загальних зборів НАН України з метою виборів дійсних членів (академіків), членів-кореспондентів та кандидатів в іноземні члени НАН України. На цій сесії Анатолія Носовського було обрано дійсним членом (академіком) НАН України.

     27 травня на сесії Загальних зборів НАН України присутні заслухали доповідь президента НАН України академіка Анатолія Загороднього. Згідно з порядком денним далі відбулось обговорення доповіді щодо Звіту про діяльність НАН України у 2020 р., ухвалення постанови Загальних зборів НАН України та вручення Золотої медалі ім. В. І. Вернадського НАН України, яку цього року отримав академік НАН України Антон Григорович Наумовець.

Схожі повідомлення

Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
#333333
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview
Insert