Кудін Євгенія Миколаївна

Закінчила в 2004 році Національний університет харчових технологій (НУХТ) і отримала повну вищу освіту за спеціальністю “Менеджмент-організацій” та здобула кваліфікацію менеджера-економіста. В 2010 році закінчила навчальний центр Міністерства освіти і науки України з отриманням сертифікату за спеціальністю «Бухгалтер» та отримала свідоцтво навчального центру за програмою «Головний бухгалтер».

Працювала лаборантом кафедри в НУХТ, потім  менеджером маркетингового відділу фірми «Юніверсал».

В ІПБ АЕС НАН України  почала працювати з жовтня 2004 року на посаді провідного інженера відділу атомної енергетики. Працювала за сумісництвом з 2010 року в ДП СКТБ ІПБ АЕС НАН України на посаді провідного економіста. 

З січня 2018 року займала посаду помічника директора ІПБ АЕС НАН України.

З жовтня 2020 року займає посаду заступника директора ІПБ АЕС НАН України.

Здійснює роботу з організаційно-технічного забезпечення адміністративно-розпорядчої діяльності Інституту. Підтримує зв’язок з іншими організаціями і підприємствами, а також державними органами та вирішує справи, які не потребують особистої присутності керівника. Приймає активну участь в окремих питаннях управлінської діяльності та створення умов, що забезпечують максимальну ефективність  роботи  Інституту.

Є членом ревізійної комісії Українського ядерного товариства.

Має досвід аудиторської перевірки підприємств НАН України.

Нагороджена ювілейною почесною грамотою Президії НАН України та подякою Українського ядерного товариства.     

Схожі повідомлення

Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
#333333
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview
Insert