Кудін Євгенія Миколаївна

Помічник директора

    Закінчила в 2004 році Національний університет харчових технологій (НУХТ) і отримала повну вищу освіту за спеціальністю “Менеджмент-організацій” та здобула кваліфікацію менеджера-економіста. В 2010 році закінчила навчальний центр Міністерства освіти і науки України з отриманням сертифікату за спеціальністю «Бухгалтер» та отримала свідоцтво навчального центру за програмою «Головний бухгалтер».

    Працювала лаборантом кафедри в НУХТ, потім  менеджером маркетингового відділу фірми «Юніверсал».

    В ІПБ АЕС НАН України  почала працювати з жовтня 2004 року на посаді провідного інженера відділу атомної енергетики. Працювала за сумісництвом з 2010 року в ДП СКТБ ІПБ АЕС НАН України на посаді провідного економіста. 

    З січня 2018 року займає посаду помічника директора ІПБ АЕС НАН України.

    Здійснює роботу з організаційно-технічного забезпечення адміністративно-розпорядчої діяльності Інституту. Підтримує зв’язок з іншими організаціями і підприємствами, а також державними органами та вирішує справи, які не потребують особистої присутності керівника. Приймає активну участь в окремих питаннях управлінської діяльності та створення умов, що забезпечують максимальну ефективність  роботи  Інституту.

    Є членом ревізійної комісії Українського ядерного товариства.

    Має досвід аудиторської перевірки підприємств НАН України.

    Нагороджена ювілейною почесною грамотою Президії НАН України та подякою Українського ядерного товариства.     

Схожі повідомлення