Новини 

ХІV міжнародна науково-технічна конференція молодих учених та фахівців «Проблеми сучасної ядерної енергетики»

    З 14 по 16 листопада у Харківському національному університеті ім. В. Н. Каразіна відбулася ХІV Міжнародна науково-технічна конференція молодих учених та фахівців «Проблеми сучасної ядерної енергетики». Конференція була присвячена 25-річчю заснування Українського ядерного товариства та розпочалася з виступів видатних учених НАН України та членів правління УкрЯТ. Програма конференції передбачала три секційні засідання за такими тематичними напрямами:

  • Ядерна фізика та енергетика. Радіаційне матеріалознавство.
  • Підвищення рівня безпеки та ефективності експлуатації АЕС. Подовження терміну експлуатації енергоблоків та управління старінням обладнання АЕС.
  • Питання розвитку ядерно-енергетичного комплексу в Україні. Ядерна, радіаційна та екологічна безпека при поводженні з РАВ та ВЯП. Робота з громадськістю в атомній промисловості.

    Від Інституту проблем безпеки АЕС НАН України у роботі конференції взяли учать: А. О. Холодюк – м. н. с. відділу аналізу безпеки радіаційно небезпечних об’єктів, який представив доповідь «Прогнозування радіаційного впливу при поводженні з радіоактивними відходами на радіаційно небезпечних об’єктах Чорнобильської зони відчуження на рівень екологічної безпеки», та С. В. Купріянчук – м. н. с. відділу зняття з експлуатації АЕС з доповіддю «Оптимізація контейнеру для радіоактивних відходів шляхом використання збідненого урану».

    У конференції брали участь молоді науковці НАН України, фахівці з експлуатуючих організацій, представники державного органу регулювання у сфері ядерної та радіаційної безпеки, проектно-наукових установ та інших підприємств, діяльність яких пов’язана з ядерною енергетикою.

    Представлені результати робіт молодих спеціалістів продемонстрували потенціал розвитку наукових досліджень у ядерно-енергетичному комплексі та можливість їх залучення для розвитку ядерної енергетики України.

This post is also available in: English

Схожі повідомлення

Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
#333333
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview
Insert