Новини 

Друге засідання Підкомісії

2 засідання підкомісії23 червня 2016 р. директор ІПБ АЕС НАН України Анатолій Носовський взяв участь у другому засіданні Підкомісії з питань науково-технічного співробітництва між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки (КНР), яке проходило в Міністерстві освіти і науки України в м. Київ.

Українську сторону на засіданні представляв Голова української частини Підкомісії, заступник Міністра освіти і науки України Максим Стріха. Китайську сторону – Міністр науки і техніки КНР Їнь Хецзюнь. У роботі Підкомісії взяв участь Надзвичайний і Повноважний Посол КНР в Україні Ду Вей.

2 засідання підкомісіїНа засіданні сторони обговорили стан та перспективи українсько-китайського науково-технічного співробітництва, а також затвердили перелік спільних проектів для включення їх до Програми співпраці між Україною та КНР на 2017–2018 рр.

До Програми увійшов спільний Проект, розроблений підприємством «Qingdao Xianchu Mechanical Equipment Co. Ltd» (КНР м. Циндао), ІПБ АЕС НАН України та ДНТЦ ЯРБ, «Проектування та виготовлення робототехніки і обладнання для транспортувальних робіт у радіоактивному середовищі».

Схожі повідомлення

Залиште коментар

Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
#333333
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview
Insert