Новини 

Генеральна Асамблея Європейського ядерного товариства

     18 червня 2021 року в режимі он лайн відбулася Генеральна Асамблея Європейського ядерного товариства (ЄЯТ), на якій були присутні представники всіх країн – партнерів ЄЯТ. В Асамблеї взяли участь 10 делегатів від України з правом голосу. Відокремлений підрозділ УкрЯТ в ІПБ АЕС НАН України представляв молодший науковий співробітник Сергій Купріянчук.

     Генеральна асамблея розпочалася з виступу президента ЄЯТ професора Еміліо Мінгеса, в якому він розповів про основні завдання, що були виконанні й плануються до виконання, та про існуючі проблеми.

     Були розглянуті звіти про результати проведених конференцій. Українські делегати запросили європейських колег до участі у ХVI Міжнародній науково-технічній конференції молодих вчених та фахівців «Проблеми сучасної ядерної енергетики», яка цьогоріч планується до проведення 17–19 листопада у м. Харкові.

     Особливу увагу організатори приділили змінам клімату в світі. Зупинення процесу зміни клімату ЄЯТ підтримує ініціативною програмою Nuclear For Climate (Атомна енергія за збереження клімату), яку, в свою чергу, підтримують понад 100 суспільних та неурядових організацій.

     Усю інформацію про ініціативну програму можна дізнатися за посиланням.

     На завершення Генеральна Асамблея ЄЯТ прийняла рішення провести наступне засідання у Києві влітку 2022 року.

Схожі повідомлення

Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
#333333
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview
Insert