Новини 

В Інституті проблем безпеки АЕС НАН України прийнято новий колективний договір

     15 червня 2021 року в м. Чорнобилі відбулась конференція трудового колективу Інституту проблем безпеки АЕС НАН України. Мета конференції – розгляд виконання колективного договору за 2018–2020 роки, обговорення змін, внесених у новий колективний договір, та його затвердження.

     Перш за все колектив заслухав доповідь директора інституту А. В. Носовського про виконання адміністрацією положень колективного договору в попередні роки. У звіті було наведено фінансові показники діяльності установи, показано витрати на закупівлю наукового обладнання, необхідних засобів для роботи в період карантину та інше. Важливим досягненням адміністрації є підтримка функціональності інфраструктури Інституту в м. Чорнобилі. Виконуються ремонти приміщень, ремонтуються системи опалення, водопостачання та електропостачання (замінено лічильники води, електроенергії, проведена закупівля обладнання для системи пожежогасіння тощо).

Доповідь директора ІПБ АЕС А. В. Носовського під час роботи конференції з розгляду колективного договору

     Про діяльність Профспілкового комітету в період з 2018 по 2020 рр. доповів В. Г. Кудлай, який проінформував колектив про роботу профспілки Інституту щодо виконання колективного договору та про приймання спільних рішень для виконання окремих пунктів договору.

За результатами обговорень конференція трудового колективу ІПБ АЕС вирішила:

  1. Визнати колективний договір на 2018–2020рр. виконаним.
  2. Прийняти колективний договір ІПБ АЕС НАН України на 2021–2022 рр. з доповненнями та змінами з урахуванням пропозицій комісії (згідно з протоколом ведення конференції).
  3. Доручити голові профспілки працівників ІПБ АЕС НАН України О. О. Одінцову підписати прийнятий колективний договір від імені трудового колективу Інституту.

Учасники конференції з розгляду колективного договору ІПБ АЕС.
15 червня 2021 року, м. Чорнобиль

Схожі повідомлення

Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
#333333
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview
Insert