Новини 

INUDECO. Ядерна енергетика: виклики війни

     27-28 квітня 2023 року відбудеться конференція

Шановні пані та панове!

          27-28 квітня 2023 року у місті Славутичі в режимі онлайн відбудеться Восьма Міжнародна конференція «Проблеми зняття з експлуатації об’єктів ядерної енергетики та відновлення навколишнього середовища» INUDECO 2023. Тема — «INUDECO. Ядерна енергетика: виклики війни».

          Конференція проходить у місті Славутичі з 2016 року в рамках заходів до роковин аварії на Чорнобильській АЕС. Більше 800 науковців та практиків з 20 країн світу взяли участь у конференції, що проходить у місті-супутнику Чорнобильської АЕС Славутичі. Щорічно у події беруть участь представники близько 50 інституцій.

          Питання до обговорення на конференції: 

  • ядерна генерація в умовах повоєнного відновлення;
  • ядерна та радіаційна безпека країни;
  • поводження з радіоактивними відходами та відпрацьованим ядерним паливом;
  • реалізація проекту перетворення об’єкта «Укриття» на екологічно безпечну систему;
  • експлуатація, технічне обслуговування та ремонт АЕС в умовах воєнного стану;
  • зняття з експлуатації атомних електростанцій;
  • розвиток та соціальні виклики атомоградів на сучасному етапі.

          Організатори конференції: виконавчий комітет Славутицької міської ради Вишгородського району Київської області, Комунальне підприємство «Агентство регіонального розвитку» Славутицької міської ради Вишгородського району Київської області; Державне спеціалізоване підприємство «Чорнобильська АЕС»; Інститут проблем безпеки атомних електростанцій Національної академії наук України; Відокремлений підрозділ Державного підприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» «Атомремонтсервіс», Державне агентство України з управління зоною відчуження, Інститут проблем математичних машин і систем Національної академії наук України; Славутицька філія Національного технічного університету України «КПІ імені Ігоря Сікорського», Громадська організація «Українське ядерне товариство».

          Організатори INUDECO закликають учасників конференції вже зараз проаналізувати досвід війни в Україні, зробити жорсткі висновки щодо прояву ядерного тероризму, дій міжнародних організацій, розробити рекомендації з експлуатації АЕС та інших ядерних об’єктів в умовах війни.

          Розуміючи всю відповідальність та наслідки безрозсудного нападу на ядерні об’єкти України, оргкомітет INUDECO проводить щорічну конференцію як відкриту онлайн дискусію й запрошує до виступів усіх, кому небайдужа ця тема.

          Офіційні мови конференції: українська, англійська. Слайди та тези до виступів не є обов’язковими, але за їх наявності слайди готуються виключно англійською мовою.

          Оргкомітет планує випуск електронного збірника, отже охочі розмістити статтю надсилають свої матеріали відповідно до вимог до 15 червня 2023 року на електронну адресу inudeco2018@gmail.com.

          У зв’язку з ситуацією, що складається через війну в Україні, INUDECO 2023 буде проходити в онлайн форматі відкритої дискусії за допомогою ресурсу zoom. Оргкомітет визначає порядок та черговість виступів учасників і надсилає підтвердження участі та електронне запрошення до 16:00 26 квітня 2023 р.

          Організаційний внесок за участь у конференції складає 150 грн. Усі кошти, зібрані завдяки учасникам конференції, будуть направлені на гуманітарні цілі. Детальна інформація на що будуть спрямовані кошти є на сайті БФ «ЧАЕС. Славутич. Розвиток» https://helpslavutych.arr.in.ua/eng/

Детальна інформація про історію конференції та реєстрація буде доступна до 26 квітня 2023 року на сайті http://inudeco.pro/

          З усіх питань телефонуйте: Старовойтова Арина (оргкомітет) 050 900 94 74, 050 353 11 35, Карасьова Марина (питання реєстрації) 050 464 91 61. Електронна адреса оргкомітету: inudeco2018@gmail.com.

This post is also available in: English

Схожі повідомлення

Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
#333333
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview
Insert