Новини 

Міжнародна конференція «Проблеми зняття з експлуатації об’єктів ядерної енергетики та відновлення навколишнього середовища»

     Шановні колеги!

     В  рамках всеукраїнської програми заходів до 35-ої річниці аварії на Чорнобильській АЕС 27-29 квітня 2021 року у місті Славутичі відбудеться Шоста Міжнародна конференція «Проблеми зняття з експлуатації об’єктів ядерної енергетики та відновлення навколишнього середовища» INUDECO 2021.

     Конференція має на меті виконання Указу Президента України «Про невідкладні заходи щодо забезпечення екологічної безпеки та підготовку заходів до 35-х роковин Чорнобильської катастрофи» №556/2020 від 9 грудня 2020 року, зокрема: розгляд проблем та перспектив, щодо підвищення рівня ефективності науково-практичних досліджень, налагодження співпраці та обміну досвідом щодо зняття з експлуатації об’єктів ядерної енергетики, поводження з радіоактивними відходами та відпрацьованим ядерним паливом.

     У зв’язку з ситуацією, що склалась в світі через пандемію Covid-19, INUDECO 2021 буде проходити в форматі очного та/або онлайн спілкування. Учасники  самостійно вирішують, за яких умов їм буде безпечніше долучитись до участі в роботі конференції.

     Конференція проходить у місті Славутичі (Україна) з 2016 року в рамках заходів до роковин аварії на Чорнобильській АЕС. За цей час більше 500 науковців та спеціалістів-практиків з Данії, Білорусі, Німеччини, Польщі, Російської Федерації, Іспанії, Норвегії, Сполучених Штатів Америки, України, Франції, Чехії, Японії взяли участь у конференції, що проходить та організована у наймолодшому місті України.

     Організатори конференції: виконавчий комітет Славутицької міської ради Вишгородського району Київської області, Комунальне підприємство «Агентство регіонального розвитку» Славутицької міської ради Вишгородського району Київської області; Державне агентство України з управління зоною відчуження, Державне спеціалізоване підприємство «Чорнобильська АЕС»; Інститут проблем безпеки атомних електростанцій Національної академії наук України; Інститут проблем математичних машин і систем Національної академії наук України; Славутицька філія Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

     В контексті техногенних катастроф у Чорнобилі (1986 р., Україна) та Фукусімі (2011 р., Японія), пандемії COVID-19 на новий рівень виходять і нові виклики, зокрема реінтеграція територій, соціальна адаптація людей та спадщина, яку ми залишаємо майбутнім поколінням.

     Оргкомітет INUDECO оголошує у 2021 році наступну програму та теми відкритих дискусій:

26
квітня
 
Зустріч ветеранів атомної енергетики України в форматі круглого столу

Краєзнавчий музей м. Славутича та ЧАЕС,
модератор – КП «Агентство регіонального розвитку» м. Славутич

27
квітня
Відкриття конференції, виступи ключових доповідачів, технічний тур по ДСП ЧАЕС

Конференц-зала ДСП ЧАЕС,
модератор – виконком Славутицької міської ради спільно з ДАЗВ, ДСП ЧАЕС, ВП АРС, ІПБ АЕС

28
квітня
Секція 1. Від катастрофи до нового життя: реабілітація,           реінтеграція території Зони відчуження, соціальна адаптація населення, екстремальний та індустріальний туризм у Зоні відчуження та у місті Славутичі

Конференц-зала НТЦ ДСП ЧАЕС,
модератор – ДАЗВ

Секція 2. Атомна енергетика та нова генерація: ремонтно-технічне обслуговування АЕС, зняття з  експлуатації атомних електростанцій, інформаційні технології на об’єктах критичної інфраструктури, використання нетрадиційних та відновлювальних джерел енергії

Конференц-зала НТЦ ДСП ЧАЕС,
модератор – ДСП ЧАЕС спільно з ВП Атомремонтсервіс

29
квітня
 
Секція 3. Чорнобильська АЕС та об’єкт «Укриття»: поводження з радіоактивними відходами та відпрацьованим ядерним паливом, реалізація проекту перетворення об’єкта «Укриття» на екологічно безпечну систему.

Конференц-зала НТЦ ДСП ЧАЕС,
модератор – ДСП ЧАЕС спільно з ІПБ АЕС, ІПММС, Славутицькою філією НТУУ КПІ

28–29 квітня

 

4-й хакатон «Місто нових ідей»

Офіс підтримки громадських ініціатив,
модератор – КП «Агентство регіонального розвитку» м. Славутич

     Офіційні мови конференції: українська, англійська. Тези доповідей надсилаються учасниками Конференції на електронну адресу оргкомітету inudeco2018@gmail.com до 30 березня 2021 року.

     Реєстрація на конференцію буде доступна до 10 квітня 2021 року за посиланням  https://forms.gle/mgYRorCPprBdmqF5A   

Реєстрація на хакатон «Місто нових ідей» https://forms.gle/LvHm6QjrXjDqZJHLA   

Більш детальну  інформацію про конференцію можна буде знайти на сайті inudeco.pro

    Звертаємося до Вас із проханням взяти участь у роботі конференції особисто та сприяти участі Ваших колег, працівників підприємств Вашого міста у якості учасників та доповідачів. 

Вимоги до оформлення матеріалів

У разі Вашої зацікавленості оргкомітет INUDECO 2021 готовий  надати офіційний лист-запрошення.

Контактні телефони керівника робочої групи конференції: директор КП «Агентство регіонального розвитку» Славутицької міської ради Вишгородського району
Арина Старовойтова, 050 900 94 74,
098 428 30 07, 045 79 2 10 90, starovojtova888@gmail.com.

Електронна адреса оргкомітету inudeco2018@gmail.com,
контактні телефони оргкомітету:
+38 (04579) 2 22 50, 21090,
+38 050 353 11 35, Марина Карасьова.   Будемо вдячні за поширення інформації про конференцію серед зацікавлених осіб.

З повагою – оргкомітет INUDECO 2021

This post is also available in: English

Схожі повідомлення

Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
#333333
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview
Insert