Наукова виставка технологій та інновацій у КиєвіНовини 

Китайсько-українська академія Сянчу зі зняття з експлуатації АЕС взяла участь у науковій виставці технологій та інновацій у Києві

    З 21 по 24 листопада у Міжнародному виставковому центрі пройшов Міжнародний форум «Innovation market», у рамках якого відбулася китайсько-українська наукова виставка технологій та інновацій.

Афіша

    Спільне підприємство «Китайсько-українська академія Сянчу зі зняття з експлуатації АЕС» представляли фахівці Інституту проблем безпеки атомних електростанцій (ІПБ АЕС) НАН України, Державного науково-технічного центру з ядерної та радіаційної безпеки (ДНТЦ ЯРБ) та ТОВ «Ціндао Сянчу Енерджі Девелопмент Груп» (Qingdao Xianchu Energy Development Group), Китай.

    Представники української та китайської сторін продемонстрували технології, які можуть застосовуватися під час ядерних аварій, та представили спільні українсько-китайські розробки в галузі робототехніки, що можуть застосовуватись для ліквідації аварій на ядерних об’єктах. Під час Форуму фахівці ознайомили гостей із технологіями реабілітації радіаційно забруднених територій, які планується застосовувати в Китаї та які використовувалися в Чорнобильській зоні відчуження.

    У рамках заходу також було презентовано спільне китайсько-українське підприємство «Китайсько-українська академія Сянчу зі зняття з експлуатації АЕС» та його перші результати діяльності.

   У Форумі взяли участь більше 300 компаній з усього світу. Такий захід – місце зустрічі новаторів, винахідників, виробників провідних інноваційних технологій, авторів startup-проектів з потенційними споживачами.

This post is also available in: English

Схожі повідомлення

Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
#333333
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview
Insert