Новини 

Конференція «Українського ядерного товариства»

     30 травня 2019 р. відбулась конференція Громадської організації «Українське ядерне товариство». У роботі конференції взяли участь близько 70 делегатів з відокремлених підрозділів УкрЯТ.

     Відкрив конференцію Президент УкрЯТ Григорій Муляр, який зробив доповідь про роботу товариства за останні два роки. Окрім інформації про виконання запланованих робіт, було повідомлено про набуття УкрЯТ повноправного членства у Європейському ядерному товаристві (ЄЯТ), про що було одноголосно прийнято рішення під час електронного голосування Генеральної Асамблеї ЄЯТ 10 травня. За результатом обговорення Українському ядерному товариству було надано 10 місць у Генеральній Асамблеї ЄЯТ – найвищому органі управління Європейського ядерного товариства.

     Звіт про роботу секретаріату УкрЯТ зробив виконавчий секретар Данило Лавренов, а звіт ревізійної комісії про результати фінансово-господарської діяльності – заступник голови ревізійної комісії Антоніна Беньковська.

     Після обговорення доповідей конференція затвердила звіти та признала роботу товариства задовільною. Учасники конференції одностайно підтримали рішення щодо участі Громадської організації «Українське ядерне товариство» у видавництві журналу «Ядерна енергетика та довкілля», співзасновниками якого виступили Інститут проблем безпеки АЕС НАН України, Державне підприємство «Державний науково-інженерний центр систем контролю та аварійного реагування» та Громадська організація «Українське ядерне товариство»..

     Відкритим голосуванням було обрано на посаду Президента товариства Григорія Муляра, виконавчого секретаря – Данила Лавренова, а також склад Правління та Ревізійної комісії УкрЯТ.

     Від Інституту проблем безпеки атомних електростанцій НАН України в роботі конференції взяли участь директор інституту Анатолій Носовський, помічник директора Євгенія Кудін, завідувач сектору моделювання нейтронно-фізичних процесів Олександр Михайлов, в. о. завідувач сектора Ігор Жиганюк та завідувач відділу дистанційних комплексів і технологій Андрій Садовніков. Анатолія Носовського та голову відокремленного підрозділу УкрЯТ на базі ІПБ АЕС НАН України Олександра Михайлова було обрано до складу Правління УкрЯТ, а Євгенію Кудін – до складу Ревізійної комісії.

This post is also available in: English

Схожі повідомлення

Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
#333333
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview
Insert