Про журналНовини 

Спільна монографія науковців різних країн

     Вже під час війни в Інституті проблем безпеки атомних електростанцій НАН України вийшла друком монографія за результатами спільних робіт науковців із 10 країн світу в рамках гранту Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ).

     У монографії результати роботи представлені окремими розділами. У підготовці монографії з боку України взяли участь автори: Панасюк М., Коваленко І., Сосонна Н. та Бузинний М. Текст монографії було передано для друку у видавництво «Фенікс» ще до початку війни. Надзвичайність історії підготовки цього видання полягає в тому, що перед війною макет монографії було передано у друкарню, розташовану в м. Макарові, яке опинилося в окупації. Будівля друкарні була зруйнована вщент. Попри те, що на території друкарні буквально не залишилося живого місця, все згоріло, тираж вже готової монографії дивом вцілів. Коли місто було деокуповане і російські війська відійшли, видавництво передало тираж Інституту.

     Повний текст монографії та розділ, підготовлений співробітниками ІПБ АЕС, можна знайти за посиланнями https://doi.org/10.5281/zenodo.6660132 та https://doi.org/10.5281/zenodo.6660381 відповідно. Інтерес до монографії виявило МАГАТЕ, попросивши надіслати примірники до 9 країн, науковці з яких брали участь у підготовці матеріалів рукопису: Аргентини, Бразилії, Литви, Італії, Марокко, Пакистану, Китаю, В’єтнаму та Японії. Зацікавленість виявляють також фахівці з України, Індії, Кувейту, Еквадору та інших країн.

This post is also available in: English

Схожі повідомлення

Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
#333333
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview
Insert