З Новым РокомНовини 

Зустріч Нового Року в Чорнобилі

    Традиційною подією для колективу Інституту стало святкування Нового року. Перед тривалими новорічними канікулами було проведено урочисту зустріч Нового року за участю Діда Мороза та Снігуроньки у Чорнобилі.
Пашинов М.Медведева Н.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    Концертна програма була організована активними у творчому плані членами колективу, які зуміли створити справжню казкову атмосферу в переддень новорічних свят.
  Урочисті події гармонійно поєднували в собі і привітання керівництва Інституту і аматорські виступи співробітників. Виконання відомих національних пісень під «живий» інструментальний акомпанемент змушувало тріпотіти серце кожного. Пісенні номери періодично змінювали короткі театралізовані вистави, в яких з гумором та неперевершеною візуалізацією до колективу завітали Дід Мороз та «Снігуронька», костюм якої цього року приголомшив усіх, а її неперевершений танок став однією з подій, що надовго запам’ятається учасникам святкування.

Колектив ІПБ АЕС
    Багато теплих слів та щирих побажань єднають колектив і, безумовно, є запорукою для успішної та продуктивної роботи. Привітання директора Інституту та керівників структурних підрозділів дали змогу відчути, що колектив то єдина сім’я, яку треба оберігати і в якій кожен відчуває себе її важливою частинкою.
     Сподіваємось, що у 2018 році у нас все буде добре й усі висловлені побажання стануть реальними.

   Щастя та здоров’я усім нам!
   З Новим роком!

Схожі повідомлення

Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
#333333
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview
Insert