Бюро "Веритас"Новини 

ІПБ АЕС НАН України отримав сертифікат на систему менеджменту якості

Вручення сертифікату бюро Веритас     25 січня 2018 р. офіційний представник міжнародного сертифікаційного органу «Bureau Veritas»,  Генеральний директор Бюро Верітас в Україні Максим Ведянкін вручив керівництву ІПБ АЕС НАН України Сертифікат відповідності системи управління якістю вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015.

    Максим Ведянкін у своїй промові привітав керівництво і співробітників Інституту з цим знаковим досягненням та наголосив, що відповідність стандарту ISO 9001 – це важлива ознака хорошої керованості наукової установи, її готовності до оперативного вирішення виникаючих проблем, ефективного реагування на зміну зовнішніх умов.

    Відповідність системи управління якістю Інституту підтверджена групою аудиторів Бюро Верітас в ході наглядового аудиту, що проводився на підприємстві у грудні 2017 р. Аудитори відзначили високий рівень прихильності керівництва Інституту до розвитку та підтримки функціонування системи управління якістю, глибини опрацювання та якості внутрішніх процесів, якісного підходу до управління ризиками.

Сертифікат Бюро Верітас

    Впроваджена в Інституті система управління якістю відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 9001:2015 поширюється на такі сфери діяльності:

  • дослідження об’єкта «Укриття»;
  • науково-технічна підтримка робіт, пов’язаних зі зняттям з експлуатації ядерних установок;
  • поводження з відпрацьованим ядерним паливом та радіоактивними відходами;
  • радіаційна екологія;
  • безпека експлуатації енергоблоків атомних електростанцій та інших ядерних установок.

    Наявність сертифікату свідчить про ефективну роботу Інституту при наданні послуг замовникам та іншим зацікавленим установам і громадськості, а також спрямованість установи на захист населення та довкілля від радіаційного впливу техногенного походження.

This post is also available in: English

Схожі повідомлення

Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
#333333
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview
Insert