Парламентські слуханняНовини 

Парламентські слухання на тему «30 років після Чорнобиля: уроки та перспективи»

    16 березня 2016 року у сесійній залі Верховної Ради України було проведено парламентські слухання на тему «30 років після Чорнобиля: уроки та перспективи».

    Парламентські слуханняВідкрила зазначений захід, заступник Голови Верховної Ради України Сироїд О.І., яка зазначила, що учасників слухань зібрало питання Чорнобильської катастрофи, яке серед усіх трагедій, що пережило людство, не має аналогів за масштабами рукотворного забруднення екологічної сфери, негативного впливу на здоров’я, психіку людей, їх соціальні, економічні і побутові умови життя. Голова Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Томенко М.В. наголосив на очевидній доцільності повного відновлення відповідних виплат та соціального захисту для учасників ліквідації та постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС.

Із доповіддю від Уряду виступила в.о. Міністра екології та природних ресурсів України Вронська Г.О.

    Співдоповіді в межах компетенції також виголосили заступник Міністра соціальної політики України Іванкевич В.В., заступник Міністра охорони здоров’я України Шафранський В.В., Голова Державного агентства України з управління зоною відчуження Петрук В.В. та Голова Державної інспекції ядерного регулювання України Божко С.Г., Президент Державного підприємства НАЕК «Енергоатом» Недашковський Ю.О. Від Інституту проблем безпеки АЕС НАН України участь у слуханнях брали:

  • в.о. директора, чл.-кор. Анатолій Володимирович НосовськийПарламентські слухання
  • заступник директора Громов Григорій Володимирович;
  • головний науковий співробітник Прістер Борис Самуїлович;
  • провідний інженер Кудін Євгенія Миколаївна

             Носовський Анатолій Володимирович зробив доповідь на тему: «Науково-технічні аспекти зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС: поточний стан та бачення майбутнього».

 

Схожі повідомлення

Залиште коментар

Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
#333333
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview
Insert