Cемінар на тему «Стан ПВМ, що знаходяться у об'єкті «Укриття»Новини 

Семінар на тему «Стан ПВМ, що знаходяться у об’єкті «Укриття»

   В Інституті проблем безпеки атомних електростанцій (ІПБ АЕС) НАН України проведено семінар на тему «Стан ПВМ, що знаходяться у об’єкті «Укриття». Прогноз їх поведінки в майбутньому. Концептуальні технологічні рішення по вилученню ПВМ.

   семінар на тему «Стан ПВМ, що знаходяться у об'єкті «Укриття»18 березня 2016 року в приміщенні Інституту проблем безпеки атомних електростанцій (ІПБ АЕС) НАН України (м. Київ) проведено семінар на тему «Стан ПВМ, що знаходяться у об’єкті «Укриття». Прогноз їх поведінки в майбутньому. Концептуальні технологічні рішення по вилученню ПВМ з використанням системи НБК».

   Ініціатором семінару виступило Державне агентство України з управління зоною відчуження (ДАЗВ).

   У семінарі взяли участь представники Держатомрегулювання України, ДАЗВ, ДСП Чорнобильська АЕС, ДСП «Екоцентр», ІПБ АЕС НАН України, ДСП «ЦППРВ», ДСП «Київський ДМСК ДК «УкрДО «Радон», ДНДУ «Чорнобильський центр», ДП «Державний науково-технічний центр з ядерної та радіаційної безпеки», Національного інституту стратегічних досліджень при Президентові України, Науково-інженерного центру радіогідрогеоекологічних полігонних досліджень при Президії НАН України та інші.

      Семінар відкрили в.о. директора ІПБ АЕС НАН України Анатолій Носовський та радник Голови ДАЗВ Сергій Парашин.

      На семінарі виступили:

  • Завідувач відділення ядерної та радіаційної безпеки ІПБ АЕС В. Краснов – з доповіддю «Поточний стан зруйнованого 4-го блока ЧАЕС та паливовмісні матеріали»;
  • Завідувач відділу матеріалознавства ПВМ, доктор фізико-математичних наук ІПБ АЕС С. Габелков – з доповіддю «ЛПВМ об’єкта «Укриття». Модель деградаціі структури. Прогноз поведінки»;
  • Завідувач відділення проектування об’єктів з радіаційно-ядерними технологіями ІПБ АЕС В. Рудько – з доповіддю «Стратегія та принципові технологічні рішення щодо вилучення ПВМ із об’єкта «Укриття» та подальшого поводження з ними»;
  • Представник компанії PLEJADES GmbH (Німеччина) Норберт Молітор – з доповіддю «Заплановане поводження зі зруйнованим паливом на АЕС. Можлива взаємодія між Україною і Японією за рішенням технологічних проблем поводження зі зруйнованим паливом».

    В результаті обговорення доповідей було підготовлено Рекомендації семінару щодо майбутнього поводження з ПВМ після насування НБК у проектне положення.

Схожі повідомлення

Залиште коментар

Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
#333333
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview
Insert