Новини 

Перевірка діяльності ІПБ АЕС інспекторами МАГАТЕ

  Діяльність Інституту проблем безпеки атомних електростанцій Національної академії наук України знаходиться під постійним контролем департаменту ядерних гарантій Міжнародної агенції з атомної енергії (МАГАТЕ).

    З 6 по 7 вересня 2017 р. інспектори Віденського Міжнародного центру МАГАТЕ Дієго Мансіпе Хіменес та Син Чон Сін провели інспекційне обстеження території інституту, лабораторних та офісних приміщень у м. Києві та м. Чорнобилі з метою перевірки відсутності незаявлених ядерних матеріалів та діяльності наукової установи, що не відповідає статутним завданням. З боку ІПБ АЕС діяльність інспекції забезпечували директор Анатолій Носовський, заступник директора Володимир Щербін, помічник директора Федір Хрустальов, завідувач відділу Валерій Хан, завідувач сектору Юрій Вертков та директор СКТБ Віталій Толстоногов.

    У ході перевірки інспектори МАГАТЕ ознайомились з діяльністю Інституту, науковими та практичними можливостями дослідницьких лабораторій, провели необхідні обстеження та вимірювання за допомогою спеціального обладнання.

Цей запис також доступний: English

Схожі повідомлення

Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
#333333
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview
Insert