Підписання угодиНовини 

Підписання угоди про спіробітництво між «QINGDAO XIANCHU ENERGY DEVELOPMENT GROUP» та НАН України

підписання Угоди23 березня 2017 року в Президії Національної академії наук України була підписана Угода про співробітництво між компанією «Qingdao Xianchu Energy Development Group» Китайської Народної Республіки та Національною академією наук України. З боку компанії «Qingdao Xianchu Energy Development Group» Угоду підписав віце-президент компанії Чжен Цянь (Zhen Qian), від Національної академії наук України – віце-президент НАН України академік Анатолій Загородній. Церемонію підписання відкрив перший віце-президент НАН України академік НАН України Антон Наумовець. У своїй промові академік підкреслив важливість міжнародного науково-технічного співробітництва та його взаємну вигоду з огляду на бажання розширити діяльність між науковими установами, підприємствами та науковцями сторін, що сприятиме науковому прогресу та економічному розвитку КНР та України в питаннях безпечного використання ядерних технологій у мирних цілях.

У церемонії підписання Угоди взяли участь академік-секретар відділення фізико-технічних проблем енергетики НАН України академік НАН України Олександр Кириленко, директор інституту проблем безпеки атомних електростанцій НАН України член-кореспондент НАН України Анатолій Носовський та інші офіційні особи.

церемонія підписання Угоди

 

Основними напрямками співпраці є: участь у спільних проектах, які стосуються питань зняття з експлуатації ядерних установок, поводження з відпрацьованим ядерним паливом та радіоактивними відходами, створення робототехнічних засобів, реабілітації забруднених територій та інше. Угода підписана терміном на 5 років.

Схожі повідомлення

Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
#333333
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview
Insert