Новини 

Просвітницька діяльність співробітників ІПБ у школах Японії

      Група українських дослідниць Інституту проблем безпеки АЕС НАН України разом зі співробітниками науково-дослідного Інституту ядерної інженерії Фукуйського університету (Research Institute of Nuclear Engineering, University of Fukui) проводить просвітницьку діяльність у школах префектури Фукуй, Японія.

     Минулого тижня українські науковиці завітали до молодшої середньої школи Мікати (Mikata Junior High School, Wakasa-cho, Fukui) та в старшу школу Цуруга (Tsuruga High School, Tsuruga, Fukui). Керівниця групи Олена Паренюк зі своїми колегами: Юлією Рубан, Анастасією Торянік та Катериною Шавановою розповідали японським учням про дослідження, що проводяться в Інституті проблем безпеки АЕС, про нинішні умови розбудови науки в Україні під час повномасштабного вторгнення та майбутнє наукових досліджень у Чорнобилі. Спілкувалися зі школярами про те, як утилізуються ядерні відходи на українських АЕС, наскільки контрольована ситуація на Запорізькій АЕС в умовах окупації російськими військами; у чому різниця між трагедією Чорнобиля і Фукусіми та дещо про майбутнє атомної енергетики в Україні. Зокрема це є частиною профорієнтаційної діяльності, спрямованої на мотивацію школярів здобувати професії в ядерній галузі задля забезпечення ядерної та радіаційної безпеки в майбутньому не лише в своїй країні, а й в усьому світі.

      Керівництво Інституту проблем безпеки АЕС дякує керівництву Фукуйського університету, мерії міста Цуруга та професору Накахіро Ясуда за підтримку та сприяння в організації такої важливої місії, пов’язаної з просвітницькою діяльністю.

This post is also available in: English

Схожі повідомлення

Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
#333333
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview
Insert