Бюро "Веритас"Новини Сертифікати 

Ресертифікаційний аудит

     18 січня 2022 року в Інституті проблем безпеки атомних електростанцій фахівці міжнародного сертифікаційного органу BUREAU VERITAS завершили проведення ресетрифікаційного аудиту системи управління якістю на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015.

     Аудит був проведений на основі процесів з акцентом на важливі ризики та цілі, встановлені стандартом. Проведення аудиту ґрунтувалося на відборі доступної інформації з використанням  таких методів аудиту як співбесіди, вибіркове спостереження за процесами та діяльністю, а також аналіз документів і записів.

     Аудиторська група дійшла висновку, що в ІПБ АЕС встановлена й підтримується в актуальному стані система управління якістю, яка повністю відповідає вимогам стандарту, а діяльність персоналу демонструє здатність системи до досягнення найвищої якості продукції та послуг, що підлягають сертифікації, та можливість реалізації політики і цілей, встановлених у сфері якості в інституті. Окремим акцентом керівник групи аудиту зазначив сильною стороною інституту прихильність керівництва до підтримки та вдосконалення системи управління якістю, а також високий рівень компетентності та обізнаності персоналу у питаннях якості.

     Впроваджена в ІПБ АЕС система якості відповідно до вимог стандарту ISO 9001:2015 охоплює такі області сертифікації: дослідження об’єкта «Укриття», науково-технічна підтримка робіт, пов’язаних зі зняттям з експлуатації ядерних установок; поводженням з відпрацьованим ядерним паливом та радіоактивними відходами; радіаційною екологією; безпекою експлуатації енергоблоків атомних електростанцій та інших ядерних установок.

    Результатом проведення аудиту стала видача сертифікату про відповідність впровадженої в ІПБ АЕС системи управління якістю вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015.

Схожі повідомлення

Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
#333333
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview
Insert