Новини 

Візит представників Інституту проблем безпеки АЕС до Японії

     Група українських дослідниць Інституту проблем безпеки АЕС НАН України, за запрошенням Науково-дослідного інституту ядерної інженерії Фукуйського університету (Research Institute of Nuclear Engineering, University of Fukui), завітали до міста Цуруга, Японія. Група наукових дослідників ІПБ АЕС у складі: старшої дослідниці Олени Паренюк, провідної інженерки Юлії Рубан, інженерки Анастасії Торянік та Катерини Шаванової, 10 лютого провела зустріч із мером міста Таканобу Фучігамі, який також за сумісництвом є головою Муніципальної ради Національної атомної електростанції міста Цуруга. Таканобу Фучігамі всебічно підтримує дослідження в галузі атомної енергетики та виступає за безпечний перезапуск атомних електростанцій міста.

     На зустрічі з мером та журналістами старша дослідниця інституту Олена Паренюк розповіла про окупацію російськими військами Чорнобильскої АЕС у минулому та Запорізької АЕС у теперішній час, катастрофічні наслідки якої можливі внаслідок тиску окупантів на працівників найбільшої атомної електростанції Європи, якою є Запорізька АЕС.

     Задля сприяння співпраці науковцями ІПБ АЕС будуть проведені лекції щодо запобігання ядерних катастроф для студентів Фукуйського університету та жителів міста Цуруга. Відрядження заплановане до кінця березня, за підсумками якого будуть представлені плани на майбутню співпрацю Інституту проблем безпеки АЕС НАН України з Фукуйським університетом у галузі досліджень з радіаційної безпеки.

     Вдячні за запрошення та підтримку керівництву Фукуйського університету та професору Накахіро Ясуда за підтримку в організації цієї поїздки, а також мерії міста Цуруга та його жителям за теплий прийом.

https://www3.nhk.or.jp/lnews/fukui/20230210/3050013903.html

This post is also available in: English

Схожі повідомлення

Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
#333333
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview
Insert