Новини 

Виставка до 100-літнього ювілею Національної академії наук України

    100 років тому на підставі закону, прийнятого 14 листопада 1918 р. Радою Міністрів Української Держави та затвердженого гетьманом України П. Скоропадським, 27 листопада 1918 р. було створено Українську академію наук.

    6 грудня 2018 р. в експозиційному центрі «Наука» Національного комплексу «Експоцентр України» відбулось офіційне відкриття виставки-презентації наукових та науково-технічних розробок установ НАН України, яка була приурочена до 100-літнього ювілею Академії. Відкрив виставку перший віце-президент НАН України академік Антон Наумовець.

    Академічні установи НАН України представили на виставці понад 600 наукових результатів за різними напрямами діяльності. Свою експозицію представив також Інститут проблем безпеки атомних електростанцій. Серед наукових здобутків Інституту на виставці було продемонстровано тривимірну модель об’єкта «Укриття», яка утворена з окремих повнорозмірних конструкцій та повністю відтворює стан захисної споруди і її проектне положення; віртуальне моделювання проекту демонтажу нестабільних конструкцій об’єкта з унаочненими технологічними процесами; віртуальні моделі радіаційно стійких дистанційно керованих агрегатів та інші результати досліджень і розробок співробітників Інституту.

    Результатами науково-технічної діяльності Інституту цікавились іноземні гості виставки, зокрема науковці з США, Японії, Грузії, Словенії. Колеги з інших академічних установ та гості виставки високо оцінили значення робіт, що проводяться Інститутом у сферах перетворення об’єкта «Укриття» на екологічно безпечну систему та безпеки атомних електростанцій.

Схожі повідомлення

Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
#333333
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview
Insert