День вишиванкиНовини 

Всесвітній день вишиванки

18 травня у світі відзначили “Всесвітній день вишиванки”. Співробітники ІПБ АЕС НАН України вперше підтримали ініціативу та одягнули вишиванки на роботу.

день вишиванок

день вишиванок

день вишиванок

Це неофіційне і нове народне свято, яке у 2006 році запропонувала студентка факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Леся Воронюк.

Свято сприяє єдності і культурному відродженню всього багатонаціонального українського народу, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. У цей день кожен охочий міг долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, школи чи садочка.

Вишиванка вважається оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті. Вона є символом краси та міцного здоров’я, а також щасливої долі.

Це свято співпало з проведенням Міжнародного науково-практичного семінару в ІПБ АЕС. Учасники  семінару з Японії  перейнялися духом національного вбрання та взяли участь у фотографуванні.

Схожі повідомлення

Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
#333333
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview
Insert